02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه کدام است؟

آنچه در این مقاله میخوانیم
مناسب ترین شهر برای خرید خانه در ترکیه

پیش تر به یکی از محبوب ترین روش های مهاجرتی به ترکیه یعنی خرید ملک در این کشور پرداختیم و گفتیم چرا ترکیه می تواند یکی از بهترین و ارزان ترین گزینه های مهاجرتی باشد حال وقت آن رسیده که بدانیم بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه چه شهری است.در این مقاله به بررسی شهرهای مختلف این کشور می پردازیم و سعی می کنیم اطلاعات لازم مورد نیازتان را در این زمینه پوشش دهیم اما اگر احساس کردید به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با مشاورین هراگشت تماس بگیرید.

چه بهتر که با دانستن تمام جوانب موضوع، خوبی ها و بدی ، ریسک های پیش رو، هزینه ها و منفعت ها و دیگر پارامتر ها پیش از تصمیم گیری خود با قلبی مطمئن قدم در مسیر مهاجرت بگذاریم تا مبادا شامل هر گونه ضرر احتمالی شویم از این رو در این مقاله قصد داریم تا دید بهتری از تمامی شهر های مناسب برای مهاجرت و اسکان را در ترکیه به مخاطبین خود ارائه بدهیم.

آنچه خواهیم خواند:

بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه : شرایط و زندگی

 برخی از افراد ترکیه را به دلیل این که دانشگاه‌های سرشناسی برای ادامه تحصیل و ساختن آینده‌ای درخشان دارد برای زندگی مناسب می‌دانند. در طرف دیگر افرادی قرار دارند که با این تصور نسبت به اخذ ویزای ترکیه اقدام می‌کنند که می‌خواهند در این کشور سرمایه‌گذاری کنند و با شرکت‌های پیشرفته اروپایی در زمینه تجارت همکاری داشته باشند.
افرادی دیگری نیز وجود دارند که ترکیه را به دلیل آب و هوای شگفت‌انگیزش برای زندگی انتخاب می‌کنند و از بین شهرهای ترکیه علاقه‌مند هستند زندگی در یک شهر ساحلی زیبا را تجربه کنند.

پس همانطور که میدانید نمی توان بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه را مستقیما نام برد و این عنوان برای هر کس می تواند متفاوت باشد پس بدین منظور در این مقاله سعی شده است به شهرهایی پرداخته شود که بیشتر آن‌ها از لحاظ جمعیتی بزرگترین و محبوب‌ترین شهرهای ترکیه هستند و هر کدام آ‌ن‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

شهرهایی که در این مقاله به آن پرداخته شده است، از نظر مشخصه‌های بالا، هر کدام می توانند بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه باشند و سعی شده است که با انتخاب این شهرها از سراسر نقاط جغرافیایی کشور ترکیه به گسترده بودن گزینه های شما کمک شود .

استانبول

اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید بی شک اولین و محتمل ترین گزینه  پیش رو شما شهر زیبای استانبول است چرا که زندگی در استانبول ترکیه به گونه‌ای متفاوت جریان دارد. به گونه‌ای که هنگام حضور در این شهر گذر زمان را به طور کامل فراموش می‌کنید و ساعت‌ها محو زیبایی‌های این شهر شگفت انگیز می‌شوید.

استانبول از بهترین گزینه های خرید ملک در ترکیه

 استانبول پرجمعیت‌ترین و شلوغ‌ترین شهر کشور ترکیه است. این شهر به عنوان پل یا دروازه میان اروپا و آسیا شناخته می‌شود و حضور مهاجران در آن نسبت به دیگر شهرهای این کشور ملموس‌تر است و در مرکز توجه بودن آن و حضور توریست ها در این شهر موجب شده که شهر از لحاظ امنیتی رتبه و وضعیتی خوبی داشته باشد از این رو می تواند بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه باشد.

 از طرفی دیگر با حضور انواع شرکت های خارجی و بین المللی و بازار پویا امکان اشتغال در یک شرکت خارجی وجود داشته و شما میتوانید با تکیه بر دانش زبان خود به عنوان یک مزیت از امنیت شغلی مناسبی برخوردار گردید.

این شهر با داشتن بناهای تاریخی بزرگ و مشهوری همچون مسجد ایاصوفیه و کاخ موزه توپ قاپی در نزد گردشگران بسیار محبوب است و به همین سبب مهم‌ترین شهر در صنعت توریسم ترکیه به حساب می‌آید.

تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد، بارانی و برفی ویژگی آب و هوای استانبول است. آب و هوای این شهر معتدل است و معمولا در زمستان و یا تابستان در محدوده مناسبی از دما قرار می‌گیرد. پس بدین منظور از نظر ما استانبول برای بسیاری از افراد خصوصا کسانی که مشکل مالی ندارند می تواند بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه قلمداد شود.برای اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه های زندگی در استانبول می توانید با مشاورین با سابقه ما در تماس باشید.

آنکارا

پایتخت ترکیه و یکی از بزرگترین شهر های این کشور آنکاراست که می توان گفت از نظر جاذبه های توریستی می تواند با استانبول رقابت داشته باشد.آنکارا کسب و کار و صنایع پویای زیادی را در خود جای داده است و از این رو اگر به دنبال ایجاد یک بیزینس و یا تاسیس شرکت در ترکیه هستید،بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه برای شما آنکارا خواهد بود.از دیگر مزایای آنکارا می توان به پایین بودن آمار جرم و جنایت و امنیت بالای این شهر و همچنین هزینه های پایین تر زندگی نسبت به استانبول اشاره کرد.

آنکارا مناسب برای خرید خانه در ترکیه

تسلط به زبان ترکیه ای حیاتی خواهد بود چراکه توریست های کمتری در این شهر وجود دارند و اکثرا با افراد بومی تعامل خواهید داشت از این رو اگر به این زبان مسلط هستید آنکارا بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه خواهد بود.

آنتالیا

بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه

آنتالیا برای افرادی مناسب است که:

1- عاشق زندگی در اجتماع و تعامل با آنها هستند.

2- عاشق آشنایی با افراد از فرهنگ های مختلف هستند چراکه بسیاری از گردشگران از جمله ایرانیان این شهر را برای تفریح انتخاب خواهند کرد.

3- آب و هوای مطلوب آنها آب و هوای معتدل است و دوست دارند در سواحل زیبای مدیترانه قدم بزنند و یا از دور آن را نظاره کنند. 

این شهر از امکانات رفاهی بالایی برخوردار است و به عنوان مثال بیمارستان های خوبی دارد و نگرانی ای از این بابت نخواهید داشت.

بودروم

این شهر نیز یکی از گزینه های زندگی در استانبول است که از لحاظ جمعیت متعادل تر است.در تابستان می توانید میان گردشگران قدم بزنید و ارتباط بگیرید و در زمستان می توانید از فضای آرام شهر لذت ببرید.همچنین زندگی در بودروم هزینه های کمتری نسبت به استانبول خواهد داشت و از این نظر،بسیاری از افراد ترجیح می دهند در این شهر اقدام به خرید خانه کنند و آن را بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه می دانند.

آلانیا

آلانیا یکی از مناطق آنتالیا است که جمعیت زیادی از گردشگران این منطقه را هدف گردشگری خود قرار می دهند.از مزایای آن قیمت مناسب املاک آن با وجود توریست های زیاد است که می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید خانه در ترکیه باشد.

ازمیر

و در آخر به ازمیر می پردازیم که به جرئت می توان گفت یکی از محبوب ترین گزینه ها بین ایرانیان است.دلیل آن موقعیت جغرافیایی مناسب ازمیر و همچنین خلوت تر بودن و ارزان تر بودن این شهر نسبت به استانبول است از این رو بسیاری از هم وطنانمان و کسانی که آرامش خود را در خلوتی و سروصدای کمتر می بینند خانه ی خود را در این شهر می خرند.

در آخر باید بگوییم که شرایط هرکس با دیگری متفاوت است و بهتر است برای انتخاب بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه،از مشاوره رایگان هراگشت بهره مند شوید تا با ارزیابی شرایط شما بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند.

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *