02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

ثبت شرکت در نیوزلند و مزایای ثبت شرکت در نیوزلند

آنچه در این مقاله میخوانیم
ثبت شرکت در نیوزلند

بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند را دارند غالبا از طریق ثبت شرکت در نیوزلند اقدام میکنند با این روش راه اندازی یک کسب و کار و اقامت دائم در کشور نیوزلند ممکن میشود، پس از شش ماه یا دو سال می‌توان تحت گروه ویزای اقامتِ کارآفرینی درخواست اقامت نیوزلند را داد. این نوع ویزا یک مقیاس امتیازبندی دارد و متقاضیانی که حداقل ۱۲۰ امتیاز لازم را از نظر سرمایه، سن، سابقه کاری و مدیریتی، سطح زبان انگلیسی و … کسب کنند موفق به دریافت آن خواهند شد.

با هراگشت همراه باشید تا نکات لازم برای ثبت شرکت در نیوزلند و مزایای ثبت شرکت در نیوزلند و انواع ثبت شرکت در نیوزلند را به طور دقیق با هم بررسی کنیم.

مزایای ثبت شرکت در نیوزلند

تنها با ثبت شرکت در نیوزلند امکان دریافت اقامت دائم این کشور مقدور نمیباشد بلکه باید بعد از ثبت شرکت در نیوزلند به کارآفرینی بپردازید و کسب و کار خود را گسترش دهید در این روش امکان اخذ اقامت دائم نیوزلند برای مدیر اصلی شرکت و همچنین همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال وی امکان پذیر است. اگر واجد شرایط این نوع اقامت نیوزلند نیستید، می‌توانید از طریق ثبت شرکت در بلغارستان اقدام کنید.

انواع ثبت شرکت در نیوزلند

در این بخش به بررسی انواع ثبت شرکت در نیوزلند میپردازیم با هراگشت همراه باشید.

ثبت شرکت انحصاری در نیوزلند

در این نوع از ثبت شرکت در نیوزلند فرد بازرگان به تنهایی مسئولیت تمامی حقوق شرکت از جمله مالیات ها و بدهی ها را بر عهده دارد و از طرفی میتواند به استخدام نیروی کار بومی کشور نیوزلند بپردازد و وظیفه فرد متقاضی صرفا مدیریت و کنترل شرکت میباشد، ثبت شرکت انحصاری در نیوزلند عمدتا بدون کاغذ بازی صورت میگیرد و اکثر شرکت های نیوزلند ابتدا انحصاری ثبت میشوند و بعد به شرکت های با مسئولیت محدود تبدیل میشوند.

ثبت شرکت مشارکتی در نیوزلند

ثبت شرکت مشارکتی در نیوزلند عمدتا برای افراد متخصص در صنایع کشاورزی در نیوزلند اعمال میشود، مشارکت یک راه مؤثر در زمینه شراکت در هزینه‌ها و عملیات تجاری می‌باشد. به عنوان مثال چندین فرد و چندین حرفه با هم شروع به کار می‌کنند. مسئولیت شرکت میان شرکا تقسیم می‌ شود. هیچ مالیات شرکتی برای این نوع ساختار وجود ندارد چون سود شرکت میان شرکا تقسیم می‌شود؛ شرکا به صورت شخصی مشمول مالیات می‌شوند.

ثبت شرکت در نیوزلند با مسئولیت محدود

ثبت شرکت در نیوزلند با مسئولیت محدود از بهترین نوع راه اندازی کسب و کار در نیوزلند می‌باشد زیرا یک شرکت حقوقی رسمی و قانونی می‌ باشد و از سهامداران و صاحبان آن جدا نیست. مسئولیت سهامدار برای ضرر و زیان، محدود به میزان سهم خودشان در مالکیت شرکت می‌ باشد و این روند زمانی که شرکت روبه ورشکستگی و خطر باشد اعمال می‌شود.

انواع ثبت شرکت در نیوزلند

مراحل ثبت شرکت مسئولیت محدود در نیوزلند

مراحل ثبت شرکت مسئولیت محدود در نیوزلند بسیار ساده است ابتدا فرد متقاضی باید یک نام شرکتی را برای خود رزرو کند این کار به صورت آنلاین هم قابل اجراست برای ثبت شرکت در نیوزلند، متقاضی باید نام رزرو شده، حداقل ۱ سهم، ۱ سهامدار، ۱ رئيس، یک دفتر ثبت شده و یک نشانی برای خدمات در اختیار داشته باشد.

مرحله بعدی پر کردن فرم های لازم است سپس فرم‌ های لازم توسط متقاضی تکمیل می‌شود. این کار نیز به صورت آنلاین امکان‌پذیر است. پس از پردازش درخواست، متقاضی ایمیلی حاوی فرم‌های رضایت رئیس و سهام دار دریافت می‌کند. سپس متقاضی باید فرم‌ها را ظرف بیست روز کاری که مدت انقضاء درخواست است به امضاء رسانده و به NZCO فکس کند. مدرک ثبت چند دقیقه پس از ارسال آخرین فرم رضایت ارسال خواهد شد.

سوالات متداول در مورد ثبت شرکت در نیوزلند

بله با ثبت شرکت در نیوزلند پس از 6 ماه اقدام به گرفتن ویزای کارآفرینی میکنید و در خواست اقامت این کشور را میدهید.

بله مراحل ثبت شرکت تا حدودی به صورت آنلاین پیش میرود.

ثبت شرکت انحصاری در نیوزلند، ثبت شرکت مشارکتی در نیوزلند و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نیوزلند

درخواست مشاوره رایگان