02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

جاب آفر لهستان

آنچه در این مقاله میخوانیم
جاب آفر لهستان

کشور لهستان در قلب اروپا است و طی سال های اخیر مقصد تعداد زیادی از ایرانیان که قصد کار از طریق جاب آفر لهستان را دارند می باشد.

با هراگشت همراه باشید تا در این مقاله به سوالاتی که ممکن است در ذهن متقاضیان دریافت ویزای جاب آفر لهستان باشد پاسخ دهیم.

جاب آفر لهستان چیست؟

در این قسمت میخواهیم به سوال کلی متقاضیانی که قصد مهاجرت به لهستان از طریق کار در لهستان را دارند پاسخ دهیم، این سوال که جاب آفر لهستان چیست؟ اصلی ترین سوال افرادی است که میخواهند به واسطه کار در لهستان مهاجرت کنند است.

جاب آفر لهستان به زبان ساده یعنی دریافت پیشنهاد کاری از طریق یک کارفرمای لهستانی در ادامه این مقاله به شرایط دریافت ویزای جاب آفر لهستان و مدارک و مراحل لازم برای دریافت جاب آفر لهستان را با هم بررسی میکنیم، با مجموعه مهاجرتی هراگشت همراه باشید.

ویزای جاب آفر لهستان

شرایط دریافت ویزای جاب آفر لهستان

متقاضیان دریافت ویزای کاری لهستان علاوه بر این که باید ویزای جاب آفر لهستان را داشته باشند باید ویزای اقامت لهستان را نیز داشته باشند، ویزای اقامت لهستان و ویزای جاب آفر لهستان مکمل هم هستند، متقاضی به تنهایی نمی تواند برای اخذ ویزای کاری لهستان اقدام کند لازم است حتما از تجربیات یک وکیل مهاجرتی استفاده کند که پروسه دریافت جاب آفر لهستان با مشکل رو به رو نشود.

مراحل دریافت جاب آفر لهستان

مراحل دریافت جاب آفر لهستان پیچیده نمیباشد فقط در تمام این پروسه دریافت ویزای جاب آفر لهستان باید با یک وکیل مهاجرتی با تجربه در ارتباط باشید، کارشناسان هراگشت آماده راهنمایی شما متقاضیان دریافت جاب آفر لهستان هستند.

کارفرمای لهستانی در صورت تائید مدارک متقاضی با وی قراداد کاری منعقد می کند. استانداری لهستان مسئول صدور ویزاهای کاری در کشور لهستان است. متقاضی با ارائه قرارداد رسمی و قانونی با کارفرمای لهستانی می تواند ویزای کار این کشور را دریافت کند. وجود قرارداد کاری امضا شده برای اخذ ویزای کاری لهستان و جاب آفر لهستان الزامی است.

انواع ویزای جاب آفر لهستان

انواع ویزای جاب آفر لهستان به 5 قسمت تقسیم می شود که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 • ویزای نوع A :متقاضیانی که در شرکت ها و سازمان های لهستان مشغول کار و فعالیت هستند و به طور مداوم در این کشور حضور ندارند، می توانند این نوع ویزای جاب آفر لهستان  را اخذ کنند.
 • ویزای نوع B :متقاضیانی که به عنوان مدیر یک شرکت در لهستان کار و فعالیت می کنند، می تواند این نوع ویزا را اخذ کنند. مدت اعتبار این ویزا ۶ ماه تا یک سال می باشد.
 • ویزای نوع C :متقاضیانی که برای کارفرماهای غیر لهستانی کار انجام می دهند و برای کار و فعالیت در شعبه های کاری در لهستان به مدت یک ماه به کشور لهستان سفر می کنند، باید این نوع ویزا را اخذ کنند.
 • ویزای نوع D :متقاضیانی که در شرکت های غیرلهستانی در کشور لهستان کار می کنند و برای انجام کار در بخش های صادرات و واردات لهستان به طور موقت به این کشور سفر می کنند، باید این نوع ویزای جاب آفر لهستان را دریافت کنند.
 • ویزای نوع E:متقاضیانی که با اخذ ویزای کاری و برای انجام کار و اشتغال قصد اقامت برای بیشتر از ۳ ماه در کشور لهستان را دارند، باید این نوع ویزا را اخذ کنند.

 

جاب آفر لهستان چیست؟

مدارک لازم دریافت ویزای جاب آفر لهستان

متقاضیان دریافت جاب آفر لهستان باید مدارکی را که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم را آماده کنند، لازم به ذکر است که در این فرایند حتما با مشاوران هراگشت در ارتباط باشید تا در کمترین زمان بتوانید ویزای جاب آفر لهستان را دریافت کنید.

 • گواهی تمکن مالی مبنی بر تامین هزینه های زندگی در مدت اقامت در لهستان تا زمانی که اولین حقوق را دریافت کند
 • گواهی ارزیابی بازار کار توسط کارفرمای لهستانی و آگهی منتشر شده در کشور لهستان و کشورهای اتحادیه اروپا و عدم وجود نیروی کاری برای کار مورد نظر
 • ارائه بیمه سلامت متقاضی
 • ارائه رسید پرداخت هزینه مجوز اقامت در حدود ۵۰pln و هزینه تمبر مالیاتی در حدود ۴۴۰pln
 • ارائه آدرس محل سکونت و زندگی در لهستان
 • کپی درخواست ویزای اقامت موقت
 • ۴ قطعه عکس رنگی
سوالات متداول

قدم ول برای دریافت ویزای جاب آفر لهستان داشتن قرارداد کاری از کارفرمای لهستانی میباشد.

داشتن تمکن مالی یکی از مهم ترین مدارک جاب آفر لهستان میباشد.

امکان کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، پایین بودن هزینه های زندگی در کشور لهستان و بالا بودن اعتبار مدارک تحصیلی در کشورهای اروپایی

درخواست مشاوره رایگان