02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

جاب آفر پرستاری آلمان

آنچه در این مقاله میخوانیم
جاب آفر پرستاری آلمان

در این مقاله میخواهیم درباره این موضوع که جاب آفر پرستاری آلمان چیست اطلاعات دقیق و درستی را به شما همراهان هراگشت بدهیم.

در حال حاضر پرستاری یکی از مشاغلی است که در آلمان بازار بسیار خوبی دارد و در سال های اخیر  کشور آلمان با کمبود پرستار مواجه شده است ، از همین رو  مهاجرت به آلمان از طریق جاب آفر پرستاری آلمان و دریافت ویزای جاب آفر پرستاری آلمان زیاد شده است.

جاب آفر پرستاری آلمان

برای پیدا کردن یک شغل در آلمان مانند پرستاری در آلمان، باید حداقل مدرک کارشناسی پرستاری را داشته باشین و حداقل 3 سال تجربه کاری هم داشته باشید. مدارک تحصیلی شما در صورت نیاز به ارزشیابی در آلمان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. اگر مدرک دانشگاهی شما مورد تایید نباشد برای اخذ ویزای جاب آفر پرستاری آلمان دچار مشکل خواهید شد. و از همه مهتر  مدرک زبان آلمانی  شما می باشد و سطحی که مورد  قبول  کارفرماهای آلمانی باشند.

برای پرستاری در آلمان شما باید دوره های کارآموزی در این کشور را بگذرانید، اگر مدرک پرستاری خود را از آمریکا و یا حوزه شینگن گرفته باشید نیازی به گذراندن دوره های پرستاری در آلمان وجود ندارد.

بنابرین با اخذ  ویزای جاب آفر  پرستاری در آلمان شما می توانید بدون هیچ محدودیتی به بیشتر کشورهای عضو شینگن تردد کنید و بعد از تمام شدن دوره ی کار پرستاری خود از حقوق بازنشستگی و سایر مزایای آن بهره مند خواهید شد. در صورتی که تمایل دارید شرایط شما برای جاب آفر پرستاری  آلمان بررسی شود فرم ازریابی زیر را تکمیل کنید و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط دریافت جاب آفر پرستاری آلمان

  1. داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر  45 برای دریافت ویزای جاب آفر پرستاری آلمان
  2. مدرک تحصیلی کارشناسی پرستاری و ریز نمرات
  3. دانش زبان آلمانی حداقل سطح B2
  4. داشتن جاب آفر از کارفرمای آلمانی برای دریافت ویزای جاب آفر پرستاری الزامی است
  5. CV_رزومه به زبان آلمانی
  6. داشتن گواهی نامه سلامت
  7. داشتن گواهی عدم سوء پیشینه
  8. اصل شناسنامه به همراه ترجمه
  9. اصل گذرنامه(پاسپورت)
  10. 6 قطعه عکس با تاریخ جدید

مزایای دریافت ویزای جاب آفر پرستاری آلمان

در این بخش میخواهیم به  مزایای دریافت جاب آفر پرستاری آلمان بپردازیم.

 

دریافت بلوکارت پرستاری آلمان

یکی از مزیت های دریافت جاب آفر پرستاری آلمان و کار در آلمان بلوکارت پرستاری آلمان میباشد پس از این که پرستاران وارد آلمان شدند و به کار مشغول شدند میتوانند بلوکارت پرستاری آلمان را دریافت کنند و مانند یک شهروند آلمانی از تمام امکانات کشور آلمان استفاده کنند.

دریافت ویزای همراه

پس از دریافت جاب آفر پرستاری آلمان و با کار در آلمان و دریافت حقوق، پرستاران میتوانند برای دریافت ویزای همراه اقدام کنند و همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را وارد خاک کشور آلمان کنند، و فرزندانتان میتوانند به صورت رایگان در مراکز آموزشی آلمان مشغول به تحصیل شوند.

سفر به کل اتحادیه اروپا با دریافت ویزای جاب آفر پرستاری آلمان

پس از مهاجرت کاری به آلمان پرستاران میتوانند به کل اتحادیه اروپا بدون دریافت ویزای توریستی سفر کنند.

حقوق پرستاران در آلمان از 2000 تا 5000 یورو در سال میباشد، ممکن است پرستاران در سال های اول مهاجرت خود حقوق کمتری را دریافت کنند به دلیل این که در حال گذراندن دوره های کار آموزی و یاد گیری زبان آلمانی خواهند بود که این یک امر طبیعی در امور مهاجرتی است.

پرستاران در آلمان 5 روز در هفته کار میکنند و 2 روز در هفته تعطیل هستند، برای اضافه کار نیز میتوانید درخواست به مراکز درمانی بدهید اگر درخواست شما قبول شد میتوانید 2 روز تعطیل خود را نیز به فعالیت بپردازید.

عواملی مثل تجربه کاری در افزایش درامد شما نیز تاثیر بسیار زیادی دارد، پس از 4 الی 5 سال فعالیت در حوزه پرستاری و رد شدن بیمه و سابقه کار میتوانید اقامت دائم کشور آلمان را دریافت کنید.

سوالات متداول

بله با داشتن سابقه کار شانس دریافت جاب آفر پرستاری آلمان بیشتر میشود.

بله برای دریافت جاب آفر پرستاری به زبان آلمانی B2 نیاز دارید.

درخواست مشاوره رایگان