02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

لیست سرمایه گذاران برای استارتاپ کانادا

آنچه در این مقاله میخوانیم
سرمایه گذاران انکوباتور در کانادا

انکوباتورها (Incubator) یا مراکز رشد

انکوباتورها (Incubator) یا مراکز رشد، مراکزی هستند که در راه‌اندازی و رشد استارتاپ از شما حمایت می‌کنند. برای راه اندازی Start-up در کانادا باید یک نامه حمایتی از یکی از انواع سرمایه‌گذاران مورد تایید داشته باشید.

انکوباتور ها یکی از این سرمایه‌گذران هستند. تعداد 38 انکوباتور در کانادا مورد تایید اداره مهاجرت این کشور برای اخذ نامه حمایتی هستند که لیست آن‌ها را در  ادامه مطلب خواهید خواند.

از طریق استارتاپ اقامت دائم کشور کانادا را می توانید دریافت کنید . درصورتی که ایده و بیزینس پلن یا طرح تجاری قابل توسعه ای داشته باشید، می توانید به کمک استارتاپ ویزای کانادا را دریافت کنید و همراه خانواده اقامت دائم  کانادا را دریافت کنید. انکوباتور استارتاپ کانادا به عنوان یکی از سه سازمان منتخب برای  مهاجرت به کانادا است . این سازمان  با  دادن نامه حمایتی  و  آموزش و خدماتی نظیر ارائه دفتر و… مسیر ورود به کانادا را برای شما هموار می کند. 

لیست سرمایه گذاران انکوباتور کانادا برای اخذ ویزای استارتاپ

برای درخواست برنامه ویزای استارت‌آپ، ایده کسب‌وکار یا سرمایه‌گذاری شما باید از حمایت یک یا چند سازمان تعیین‌شده فهرست شده در زیر برخوردار شود:

  • صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر
  • گروه های سرمایه گذار فرشته
  • انکوباتورهای کسب و کار

سازمان های تعیین شده گروه های تجاری هستند که برای سرمایه گذاری یا حمایت از استارت آپ های احتمالی از طریق برنامه ویزای استارت آپ تایید شده اند.

سازمان‌ها انتخاب می‌کنند که کدام پیشنهادهای تجاری را بررسی کنند. هر سازمانی فرآیند پذیرش خاص خود را برای پیشنهادها و معیارهایی دارد که برای ارزیابی آنها استفاده می شود. به عنوان مثال، ممکن است از شما خواسته شود که مفهوم کسب و کار خود را شخصاً ارائه دهید یا یک طرح تجاری دقیق ارائه دهید.

اگر سازمانی تصمیم بگیرد ایده کسب و کار شما را بررسی کند، پتانسیل پیشنهاد شما و موفقیت یا عدم موفقیت آن را ارزیابی می کند.

اگر سازمانی تصمیم بگیرد از ایده کسب و کار شما حمایت کند، یک نامه پشتیبانی به شما می دهد.

سازمان های تعیین شده

صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر

برای موافقت با سرمایه گذاری حداقل 200000 دلار باید حداقل یکی از این گروه ها را دریافت کنید:

گروه های سرمایه گذار فرشته

شما باید یک یا چند سرمایه گذار را به این گروه ها متصل کنید تا با سرمایه گذاری حداقل 75000 دلار موافقت کنند:

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.