02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

مهاجرت به کانادا در 2022 چه روش هایی دارد؟

آنچه در این مقاله میخوانیم
مهاجرت به کانادا و انواع روش های آن

مهاجرت به کانادا به جرئت می توان گفت محبوب ترین گزینه علاقه مندان به مهاجرت بین ایرانیان و حتی مردم جهان است.دلایل و انگیزه های مهاجرت برای هر کسی متفاوت است اما آنچه اهمیت دارد انتخاب روش درست برای مهاجرت به کانادا و اقامت دائم در این کشور است.اما چرا می گوییم انتخاب درست روش مهاجرتی به کانادا اهمیت دارد؟به این دلیل که با انتخاب نادرست وقت و هزینه فرد هدر رفته و عملا می تواند ضررهای جبران ناپذیری وارد کند.

در این مقاله سعی شده است که اطلاعات مربوط به انواع ویزاهای موجود کانادا و مهاجرت به این کشور به زبان ساده بیان شود اما در صورتی که احساس می کنید خواندن آن از حوصله خارج است،می توانید با شماره های موجود تماس گرفته و یا فرم های ارزیابی کانادا را تکمیل بفرمایید تا مشاورین هراگشت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات ضروری مهاجرتی کانادا را با شما به اشتراک بگذارند.

چرا مهاجرت به کانادا؟

کانادا در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین و بهترین کشورهای دنیا محسوب می شود که حدودا بیش از 20 درصد جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می دهند.

مهاجرت به کانادا به دلیل مهاجرپذیر بودن این کشور،شرایط اقتصادی و رفاهی فوق العاده برای شهروندان روز به روز در حال افزایش است و این کشور محبوبیت بالا و رو به رشدی دارد.

نه تنها شرایط عمومی زندگی بلکه وجود روش های مختلف مهاجرت به کانادا باعث شده است که فرآیند جذب مهاجر تسریعبیابد که البته هر کدام از این روش ها شرایط خاص خودشان را دارند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بهترین روش مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا در 2022

راه های متفاوتی برای مهاجرت و گرفتن اقامت دائم کانادا وجود دارد که هرکدام از آنها می توانند برای شخص خاصی مناسب باشند و با توجه به شرایط شخصی فرد سنجیده می شوند.از این رو باید شرایط روش های مختلف مهاجرت به کانادا را بشناسیم و ویژگی های راه های متفاوت را با شرایط خود تطبیق دهیم.

شاید راه های دیگری برای مهاجرت وجود داشته باشند اما در ادامه 4 روش اصولی و بدون خطر مهاجرت برای علاقه مندان به کانادا معرفی می کنیم:

مهاجرت تحصیلی به کانادا

پرطرفدارترین روش مهاجرت به کانادا،مهاجرت از طریق تحصیل است.دانشجویانی که از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت می کنند از مزایای زیادی بهره مند می شوند.این افراد می توانند از سطح بالای آکادمیک این کشور بهره مند شده و پس از اتمام تحصیل خود با مدرک فوق العاده معتبر خود در کانادا و یا هر جای جهان مشغول به کار شوند.

از این رو،با اخذ ویزای تحصیلی کانادا گام مهمی در جهت تغییر زندگی و رزومه خود خواهید برداشت و از همه مهمتر پس از اتمام تحصیل می توانید در این کشور مشغول به کار شده و پس از چند سال اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می تواند هزینه داشته باشد اما باید توجه کنید مزایای و امکاناتی که به عنوان یک دانشجوی بین المللی دریافت می کنید ارزش این هزینه را دارد.علاوه بر آن در صورتی که دارای رزومه قوی و معدل بالا باشید،می توانید از انواع فاندها و کمک هزینه های تحصیلی مانند بورسیه های تحصیلی کانادا بهره مند شوید و هزینه ها را به حداقل و گاها صفر برسانید.شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل عبارت است از:

  • فارغ التحصیلی از دبیرستان و یا آخرین مقطع تحصیلی
  • معدل قابل قبول
  • مدرک زبان
  • تمکن مالی (که در صورت داشتن فاند،استاد یا دانشگاه تمکن مالی شما را فراهم می کند)

مهاجرت کاری به کانادا

یک روش مهم و محبوب دیگر برای مهاجرت به کانادا،اقدام از طریق کار و گرفتن ویزای کاری در این کشور است.افرادی که دارای شرایط مورد نیاز (که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد) باشند،می توانند درخواست خود را به کارفرمایان کانادایی ارسال کنند.سپس کارفرما رزومه و مهارت های متقاضی را بررسی می کند و در صورت تایید نامه ی پذیرشی تحت عنوان پیشنهاد شغلی (Job offer) به وی ارسال می کند.در این مرحله فرد می تواند به سفارت کانادا مراجعه کرده و با ارائه نامه مذکور وارد پروسه مهاجرت به کانادا از طریق کار شود.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

جاب آفر کانادا کم هزینه ترین و ارزانترین روش مهاجرت به کانادا محسوب می شود و معمولا اگر کسی شرایط اخذ آن را داشته باشد،مشاورین ما این روش را به آنها پیشنهاد می دهند.

حتما بخوانید:

در مورد برنامه های مهاجرتی و ورود سریع به کانادا چه می دانید؟آیا نیروی متخصص و یا فنی ماهر هستید؟مقاله اکسپرس اینتری کانادا را مطالعه بفرمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های مهاجرتی به کشور کانادا را می توان ثبت شرکت و یا شعبه آن در این کشور نام برد.مسلما این روش مناسب هر کسی نیست اما باز هم تعداد افراد زیادی از هموطنانمان وجود داشته اند که از این طریق به کانادا مهاجرت کرده اند.

جالب است بدانید که شرکت های قابل ثبت در کانادا انواع مختلفی دارند و هرکدام می توانند مسئولیت ها و مالیات های متفاوتی داشته باشند.این موضوع برای شعبه نیز صادق است و مسئولیت تاسیس شعبه شرکت در کانادا به مراتب کمتر از یک شرکت بزرگ خواهد بود.

مهاجرت با ثبت شعبه شرکت در کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق تاسیس شرکت و یا شعبه شرکت را دارید می توانید با ما تماس گرفته و مشاوره های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

یکی از جدیدترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا،استارتاپ یا نو آفرینی در این کشور است.با اخذ ویزای استارتاپ کانادا می توانید فعالیت خود را در کشور کانادا شروع کنید و پس از چند سال فعالیت برای اخذ اقامت دائم خود در کانادا اقدام کنید.

مهاجرت با استارتاپ شرایط خاصی مانند اثبات توانایی های فردی و مدرک زبان و همچنین تمکن مالی می طلبد.به دلیل حساسیت بالای این روش پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه اقدام با ما تماس بگیرید و به طور کامل اطلاعات مخصوص خودتان را دریافت کنید.

وکیل مهاجرت به کانادا

چرا هراگشت را برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنیم؟

مشاوره مهاجرت به کانادا

ما در موسسه مهاجرتی هراگشت با بهره گیری از دانش مشاورین مختلف در زمینه های متفاوت مهاجرتی،می توانیم شرایط علاقه مندان به مهاجرت به کانادا را بررسی کنیم و با استفاده از تجربه متخصصین،بهترین روش مهاجرت را پیش پای آنها بگذاریم.

با این انتخاب درست،می توان از هدر رفتن وقت و هزینه های احتمالی جلوگیری کرد و هر چه سریع تر متقاضیان را به اقامت دائم کانادا رساند.

پرسش های متداول در خصوص راه های مهاجرتی کانادا

می توان گفت از بین روش های اصولی بیان شده در خصوص مهاجرت به کانادا،مهاجرت از طریق جاب آفر و تخصص کاری ارزانترین روش است.

برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

  • تحصیلی
  • کاری
  • ثبت شرکت
  • استارتاپ
درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *