02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

ویزای 188 استرالیا چیست و چه شرایطی دارد؟

آنچه در این مقاله میخوانیم
ویزای 188 استرالیا و شرایط آن

ویزای 188 استرالیا که با نام ویزای کار آفرینی نیز شناخته می شود،یکی از زیر مجموعه های مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری است.ویزای 188 استرالیا به راحتی این امکان را به دارنده آن می دهد که برای زندگی و اقامت دائم در این کشور برنامه ریزی کنند چرا که مسیر آسان و بدون محدودیتی در پیش رو خواهند داشت.

ویزای کار آفرینی استرالیا مناسب کسانی است که دارای کسب و کاری موفق هستند یا سوابق درخشانی در سطح مدیریت یک مجموعه دارند.بزرگترین مزیت این ویزا تبدیل بی دردسر آن به اقامت دائم در استرالیا است و از این رو طرفداران زیادی دارد.

در این مقاله قصد داریم به بررسی کلی و معرفی ویزای 188 استرالیا بپردازیم و ویژگی ها،شرایط دریافت و مزایای آن را با هم مرور کنیم.همچنین اگر قصد دریافت این نوع ویزا و مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری در این کشور را دارید،می توانید با ما تماس بگیرید و از علم و تجربه مشاورین هراگشت بهره مند شوید.

انواع ویزای 188 استرالیا

برای اخذ ویزای 188 استرالیا و ورود سریع به این کشور می توان از زمینه های مختلفی وارد عمل شد.در ادامه می خواهیم این زمینه های مختلف را به همراه شرایطشان معرفی کنیم:

ویزای 188 از نوع کارآفرینی در استرالیا

مرسوم ترین روش اخذ ویزای 188 استرالیا روش کارآفرینی است که سالانه بیش از 1000 نفر از هموطنانمان برای آن اقدام می کنند.با دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا،متقاضی می تواند به مدت 5 سال به هر کاری حتی تحصیل مشغول شود اما شرط مهم اخذ اقامت دائم این کشور،دایر کردن و مدیریت یک کسب و کار به مدت حداقل 2 سال در استرالیا است.

کسب و کار شما قوانین خاصی اعم از استخدام حداقل تعداد کارمند و فروشی به اندازه حداقل مقدار مشخص شده را باید رعایت کند.

ویزای کارآفرینی در استرالیا
ویزای ورود سریع به استرالیا با سرمایه گذاری

ویزای 188 از نوع سرمایه گذاری در استرالیا

در گذشته متقاضیان می توانستند با انواع سرمایه گذاری با مقدار مشخص در طول چند سال ویزای 188 استرالیا را اخذ کنند اما امروزه برخی از این قوانین دچار تغییر شده و پیشنهاد می کنیم اگر قصد ورود سریع به استرالیا از طریق سرمایه گذاری را دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

ویزای ورود سریع به استرالیا با سرمایه گذاری

استارتاپ

ویزای استارتاپ استرالیا نیز یکی از روش های مهاجرت سریع به این کشور است.

افرادی که ایده خلاقانه ی عملی دارند می توانند با ارائه برنامه شفافی که ثابت کند می تواند باعث درآمدزایی در استرالیا شود،برای ویزای سریع یا 188 استرالیا اقدام کنند.

یکی از شرایط اخذ این نوع ویزا،داشتن مدرک زبان انگلیسی است.

حتما بخوانید: ویزای استارتاپ کانادا

ویزای 188 استرالیا با استارتاپ

شرایط اخذ ویزای 188 استرالیا

ویزای 188 استرالیا محبوبیت بالایی بین مهاجرین علاقه مند دارد اما باید دید که چه شرایطی دارد.

شرط سنی:

سن متقاضی ویزای 188 استرالیا باید زیر 55 سال باشد اما بدین معنا نیست که افراد مسن تر نمی توانند وارد استرالیا شوند.برای اطلاعات بیشتر در زمینه محدودیت سنی ویزای سریع استرالیا می توانید با مشاورین هراگشت در ارتباط باشید

داشتن نقش کلیدی در کسب و کار فعال به مدت 2 سال:

متقاضی باید به مدت حداقل دو سال نقش مهمی در مدیریتی کسب و کار داشته باشد.به منظور اثبات داشتن نقش کلیدی در کسب و کار می توانید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

  • در صورت داشتن شرکت ثبت شده،حداقل 30 درصد سهام آن متعلق به شما باشد.
  • صاحب جواز کسب باشید
  • درمانگاه یا کلینیکی داشته باشید که یک یا چند کارمند برای شما کار می کنند
  • افراد دارای جواز ساختمانی و مشغول به ساخت و ساز
  • و هر روش دیگری که اثبات کند شما کسب و کار دراید

میزان اموال و دارایی

یکی از شرایط دیگر اخذ وایزای 188 استرالیا،این است که ارزش دارایی شما و همسرتان بالای 1250000 دلار استرالیا باشد.اما چه اموالی را می توان ارزش گذاری کرد؟

سند املاک شخصی و تجاری و متعلقات آنها،سرمایه های دیگر مانند طلا،ارز و وجه نقد نمونه هایی هستند که می توانند ارزش گذاری شوند.با این حال اگر سوال بیشتری در زمینه ارزش گذاری دارید همواره می توانید با همکاران در تماس باشید.

کسب حداقل امتیاز از جدول امتیاز دهی مربوط به متقاضیان ویزای 188 استرالیا

کسانی که قصد دارند برای ویزای ورود سریع به استرالیا درخواست دهند،باید حداقل 65 امتیاز از جدول امتیاز دهی کسب کنند.اما این امتیاز ها بر اساس چه معیاری داده می شوند؟

فاکتور هایی مانند سن،تسلط بر زبان انگلیسی،سطح تحصیلات،سرمایه و سابقه کار مهم ترین معیارهای امتیاز دهی هستند.

گردش مالی

متقاضی ویزای کارآفرینی در استرالیا باید در 2 سال از 4 سال سپری شده،حداقل فروش به مقدار 750000 دلار در یک سال مشخص داشته باشد.

اثبات میزان فروش و گردش مالی برای دریافت ویزای 188 استرالیا بسیار حیاتی است.

ویزای 188 استرالیا و اخذ اقامت دائم این کشور

اخذ ویزای 188 استرالیا با کارآفرینی

گفتیم که بهترین مزیت ویزای 188 استرالیا داشتن مسیر ساده اخذ اقامت دائم این کشور است.

موسسه مهاجرتی هراگشت می تواند با ارزیابی شرایط شخصی و بررسی امتیازات شما در پروسه اخذ ویزای 188 یاری تان دهد و تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود.

می توانید جهت اخذ مشاوره رایگان ورود سریع به استرالیا فرم مهاجرتی زیر را تکمیل کرده و یا با ما تماس بگیرید.

اخذ ویزای 188 استرالیا با کارآفرینی
درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *