02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

ویزای توریستی اوکراین

آنچه در این مقاله میخوانیم
اخذ ویزای توریستی اوکراین

کشور اوکراین در بین ده کشور برتر جهان از نظر جاذبه های توریستی است از این رو افراد زیادی چه به قصد تفریح و چه به هدف بازدید از بستگان به دنبال ویزای توریستی اوکراین هستند.

در مطلب تهیه شده امروز قصد داریم به تمام کسانی که به دنبال ویزای توریستی اوکراین هستند راهنمای کاملی ارائه دهیم تا بتوانید بدون مشکل به اوکراین سفر کنید.همچنین در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم انتهای صفحه از طریق مشاوره رایگان هراگشت با خدمات ما در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شرایط اخذ ویزای توریستی اوکراین

می توان گفت مهمترین شرط اخذ ویزای گردشگری اوکراین،اهداف متقاضی است چرا که این ویزا فقط برای کسانی صادر می شود که قصد دارند به صورت موقت با اهدافی مانند تفریحی،بازدید از خانواده و یا شرکت در سمینار کاری یا علمی به اوکراین سفر کنند.

به طور کلی دولت اوکراین با مدارک و اظهاراتی که متقاضی ارائه می کند باید به این نتیجه برسد که وی قصد پناهندگی ندارد و هزینه روی دست دولت نخواهد گذاشت.معمولا با ارائه مدارکی که ثابت کند وابستگی به کشور مبدأ دارید و یا دعوتنامه ای دریافت کرده باشید مسیر اخذ ویزای توریستی اوکراین را برای شما هموار خواهد کرد.

مدارک لازم برای ویزای توریستی اوکراین

مدارک لازم برای ویزای توریستی اوکراین

تهیه مدارک به صورتی که هیچ نقصی ای نداشته باشد مهم ترین قسمت در روند درخواست ویزا خواهد بود از این رو باید بدون هیچ گونه نقصی آنهارا تهیه نمایید.ضمنا باید یک برنامه ریزی و زمانبندی مشخص برای تهیه مدارک و شروع درخواست ویزا داشته باشید.

هزینه ویزای توریستی اوکراین

معمولا به ایرانیان ویزای یک بار ورود یا همان ویزای سینگل داده خواهد شد که هزینه ای معادل 85 دلار آمریکا خواهد داشت.

در صورتی که یکی از شرایط زیر مهیا باشد ویزای توریستی شما هزینه ای نداشته و توسط دولت اوکراین پرداخت خواهد شد:

  • نسبت فامیلی درجه یک با فردی دارای اقامت دائم در اوکراین
  • افرادی که تابعیت اوکراین دارند
  • خردسالان و نوزادان زیر 6 سال
  • کارمندانی که در شرکت های بین المللی واقع در اوکراین اشتغال دارند به همراه خانواده آنها
  • افرادی که اهداف بشر دوستانه یا خیریه دارند
  • نظامیان یا دولتمردانی که به اوکراین به صورت رسمی دعوت می شوند 

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی اوکراین چقدر است؟

ویزای توریستی اوکراین از نوع c محصوب می شود و به دارنده اجزه اقامت 90 روز در یک بازه زمانی 180 روزه می دهد.البته این ویزا با ذکر دلایل موجه قابل تمدید است.

شاید این سوال پیش بیاید که چه مقدار زمان می برد تا ویزای گردشگری اوکراین صادر شود و بهترین زمان برای اقدام به درخواست ویزای توریستی چه زمانی است؟پاسخ این است که معمولا کمتر از یک ماه زمان می برد تا  ویزای توریستی اوکراین صادر شود اما برای اطمینان خاطر بهتر است دو الی سه ماه قبل از برنامه سفر خود وارد پروسه درخواست شوید.

ویزای توریستی اوکراین بدون دعوتنامه

اگر دعوتنامه نداشته باشید برای سفر توریستی به اوکراین لازم است اسپانسر داشته باشید.یکی از خدمات موسسات مختلف مهاجرتی این است که می توانند به ازای دریافت وثیقه ای با ارزش توافقی،برای شما عزیزان دعوتنامه تهیه کنند تا بتوایند به راحتی به اوکراین یا کشورهای دیگر سفر کنید.

ویزای توریستی اوکراین

سوالات متداول ویزای توریستی اوکراین

هزینه درخواست برای افراد بالغ 85 دلار خواهد بود.

معمولا تایپ c این ویزا برای ایرانیان صادر می شود که اعتباری نود روزه در بازه زمانی شش ماهه دارد.

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *