02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

پذیرش تحصیلی کره جنوبی

آنچه در این مقاله میخوانیم
تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی کره جنوبی مبحثی است که در این مقاله شرایط و نحوه دریافت آن را بررسی خواهیم کرد.پس اگر به دنبال پاسخ برای سوالاتی مانند شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کره جنوبی چیست؟آیا می توان به انگلیسی در کره جنوبی تحصیل کرد؟چگونه می توانیم رایگان در این کشور تحصیل کنیم؟و سوال های مشابه می گردید تا انتها با ما همراه باشید.

مزایای اخذ پذیرش تحصیلی کره جنوبی

این کشور در سال های اخیر با رشد بسیار زیادی در تمامی زمینه ها و صنایع رشد داشته به طوری که امروزه آن را آمریکای آسیا (!) می نامند.

یکی از این زمینه ها،تحصیلات و آموزش عالی این کشور است که تقریبا می توان گفت با سیستم آموزشی آمریکا و اروپا در رقابت است.با تحصیل در کره جنوبی می توانید به دلیل معتبر بودن مدرک دانشگاه های این کشور موقعیت های شغلی و تحصیلی زیادی را در سراسر جهان بیابید و یا در صورتی که تمایل داشتید در شهرهای مدرن این کشور زندگی کنید اقامت دائم بگیرید.

مزایای پذیرش تحصیلی کره جنوبی

چگونه می توان پذیرش تحصیلی کره جنوبی گرفت؟

کره جنوبی در تلاش است که دانشجو های پر تلاش و سطح بالا را جذب کند پس یکی از فاکتور های مهم برای پذیرش کره جنوبی معدل خوب است.دیگر شرایط مورد نیاز برا پذیرش تحصیلی کره جنوبی عبارتند از:

شرایط پذیرش تحصیلی کره جنوبی

پس از اینکه مطمئن شدیم شرایط تحصیل در کره جنوبی را داریم باید وارد مراحل درخواست شویم.به این صورت که وارد سایت دانشگاه مورد نظر خود می شوید و فرم درخواست را ارسال می کنید.سپس منتظر پاسخ نهایی می مانید و در صورتی که درخواست تایید شود نامه پذیرش خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

تحصیل رایگان در کره جنوبی

کره جنوبی برای پیشرفت علمی و اقتصادی خود مشتاق پذیرش نخبگان سراسر جهان است و از آنجایی که تحصیل در کره جنوبی هزینه دارد دولت این کشور و موسسات خصوصی دیگر با ارائه بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی این شهریه را برای دانشجویانی که توانایی و سطح علمی بالایی دارند پرداخت می کنند.

بنابراین برای رایگان درس خواندن در کره جنوبی باید رزومه تحصیلی عالی و معدل های بالا داشته باشید تا بتوانید در فضای رقابتی بورسیه پیروز باشید.

ضمنا دانشجویان بین المللی پس از گذشت 6 ماه از تحصیلات خود در این کشور اجازه کار موقت به مدت 20 ساعت در هفته را دارند که می تواند کمک هزینه زندگی آنها باشند.این عدد برای دامشجویان دکترا 30 ساعت در هفته خواهد بود.

پذیرش تحصیلی کره جنوبی با هراگشت

قبل از هر چیزی ابتدا در مورد کره جنوبی و شرایط زندگی تحقیقات لازم را داشته باشید.فقط به این دلیل که از سینمای کره جنوبی خوشتان می آید به دنبال تحصیل در این کشور نباشید!

در راستای اطمینان از انتخاب کره جنوبی برای تحصیل،کافی است با ما تماس بگیرید و ما به صورت رایگان به شما مشاوره خواهیم داد.ممکن است با رزومه تان بتوانید در کشورهای دیگر تجربه های بهتری داشته باشید که ما آنها را نیز با شما در میان خواهیم گذاشت.

در صورتی که کره جنوبی مناسب شما باشد،هراگشت مسئولیت اپلای و روند قانونی و اداری پذیرش تحصیلی کره جنوبی را بر عهده می گیرد و تضمین می کند که برای شما پذیرش بگیرد.

پذیرش تحصیلی کره جنوبی

سوالات متداول تحصیل در کره جنوبی

خیر،دانشجویان بین المللی باید شهریه بپردازند اما با رزومه تحصیلی مناسب می توانند بورسیه تحصیلی بگیرند تا هزینه ها را کاهش دهند.نخبگان و دانشجویان دکترای ممتاز نیز می توانند بورسیه با مبالغ بالاتر بگیرند تا تحصیلشان رایگان شود.همچنین اجازه کار پاره وقت پس از 6 ماه می تواند کمک هزینه ای برای دانشجویان خارجی باشد.

بله در صورتی که بتوانید کار پیدا کنید امکان اقامت دائم کره جنوبی نیز وجود دارد.

خیر،متقاضی باید آیلتس 6.5 به بالا (برای مقاطع مختلف متفاوت است) ارائه دهد.

بستگی به رشته دارد به عنوان مثال رشته های پزشکی گران هستند.به طور کلی شهریه ها را می توان 3500 تا 9500 دلار در سال در نظر گرفت.

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *