02191079805

مشاوره مهاجرتی

هراگشت

دوره کار آموزی آوسبیلدونگ فروشندگی در آلمان با حقوق

آنچه در این مقاله میخوانیم
کارآموزی فروشندگی در آلمان

اگر علاقه زیادی به فروشندگی دارید و یا روابط اجتماعی و معاشرت شما قوی است و همزمان قصد مهاجرت به آلمان نیز دارید،بهترین فرصت برای شما فراهم است تا بدون پرداخت هزینه زیاد و با شرکت در دوره های کارآموزی آوسبیلدونگ فروشندگی تغییر بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید.

دوره اوسبیلدونگ فروشندگی در آلمان یکی از دوره های پرطرفداری است سالانه تعداد زیادی از علاقمندان را در زمینه فروشندگی جذب می کند.از آنجا که آلمان کشوری با قوانین سختگیرانه و حرفه ای در زمینه فروشندگی و فعالیت فروشگاه  ها دارد،این دوره اوسبیلدونگ فروشندگی را با آموزش مهارت های کاربردی در زمینه فروش برای جذب هر چه بهتر نیروهای توانمند در زمینه فروش در کشور آلمان برگزار می کند.بنابراین به جای اینکه استعداد فروشندگی خود را در مغازه های کوچک و بزرگ ایران با حقوق متوسط هدر دهید،هم فروشندگی حرفه ای را یاد بگیرید و هم به آلمان مهاجرت کنید.

دوره آوسبیلدونگ فروشندگی در المان چیست؟

آوسبیلدونگ آلمان به دوره های کارآموزی عموما رایگان و همراه با پرداخت حقوق گفته می شود.از آنجایی که دولت کشور المان توجه ویژه ای به جذب نیروی انسانی با مهارت و اموزش دیده دارد و کشوری صنعتی با فرصت های شغلی بسیار است،این دوره رایگان را برگزار می کند تا از این طریق علاوه بر جذب نیروهای آموزش دیده  و متخصص کمبود نیروهای کاری در کشور المان را که به دليل رشد منفی جمعیت در این کشور است جبران کند.این دوره برای افرادی که علاقه ای به شرکت در دانشگاه را ندارند و می‌خواهند مستقیما وارد بازار کار شوند فرصت خوبی را ایجاد می کند تا یک قدم به هدف خود نزدیک تر شوند.در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید حتما از مقاله پیوست شده در ابتدای پاراگراف استفاده کنید.

شما به یک فروشنده متخصص واجد شرایط تبدیل خواهید شد،فروشندگان ماهر و آموزش دیده در مقایسه با سایر فروشندگان از درآمد بیشتری برخوردار خواهند شد و در پایان دوره به راحتی میتوانید ویزای کاری و اقامت اروپا را دریافت کنید.

بنابرین با شرکت دراین دوره به سادگی میتوانید علاوه بر کسب مهارت های لازم جهت کار فروشندگی مشغول به کار شوید و موفق به اخذ ویزای آوسبیلدونگ فروشندگی المان شوید و با یافتن کار مناسب اقامت کاری در کشور آلمان را دریافت کنید و اینگونه کمبود نیروی کاری در کشور را جبران کرده و به اقتصاد پایدار این کشور نیز کمک کنید.

آوسبیلدونگ فروشندگی در آلمان

آوسبیلدونگ فروشندگی در آلمان نیز یکی از دوره هایی است که هرساله برگزار می شود واین دوره فرصتی را فراهم می کند تا علاوه دریافت مدرک آوسبیلدونگ معتبر از کشور آلمان و اموزش مهارت های کاربردی،امکان دریافت اقامت اروپا را نیز داشته باشید. در واقع هدف برگزاری این دوره ها آمادگی نیروهای متخصص و بامهارت بالا برای ورود به بازار کار کشور المان است.این دوره رایگان که مبلغی را نیز به عنوان حقوق در دوران کارآموزی بصورت ماهیانه پرداخت می کند.مهارت های مورد نیاز فروشندگی به صورت آموزش های تئوری و عملی به متقاضیان داده می شود.

دوره آوسبیلدونگ فروشندگی در المان چگونه است؟

این دوره کارآموزی دو ساله زیر نظر مربیان با تجربه در کشور آلمان برگزار می شود.بعد از گذراندن دوره دو ساله کاراموزی فروشندگی اتاق بازرگانی و صنایع امتحانی تحت عنوان امتحان نهایی برگزار می کند،افراد در صورت گرفتن نمره قبولی می توانند به عنوان فروشنده در کشور المان مشغول به کار شوند.در صورتی که  تمایل به ارتقا شغلی و کسب درآمد بیشتر  داشتید میتوانید دوره های تکمیلی را بگذرانید تا بتوانید در موقعیت های شغلی مانند: مدیر شعبه، مدیر فروش، دستیار مدیر فروش و… مشغول به کار شوید.دوره کاراموزی نیز جزو رزومه کاری شما به حساب می آید،حتی اگر پیش از گذراندن این دوره کارآموزی فروشندگی در مغازه کوچیک در محله خود نیز مشغول به کار بودید نیز در رزومه خود قید کنید.

فروشنده در آلمان

شما می توانید آموزش دو ساله را به عنوان فروشنده هم در مدرسه آموزشگاه و هم در شرکت (یعنی دوگانه) یا صرفا در آموزشگاه به پایان برسانید. در آموزش شرکت، می توانید از بین فروشگاه های تخصصی مختلف در بخش خرده فروشی – از فروشگاه های مبلمان، فروشگاه های سخت افزار، سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ گرفته تا فروشگاه های مد یکی را انتخاب کنید. به عنوان یک کارآموز، شما عمدتا در اتاق های فروش، انبار یا دفتر کار خواهید کرد.

همچنین شرکت های بزرگ و باتجربه آموزشی نیز این فرصت را به شما ارائه می دهند تا در دوره های آموزشی و سمینارها شرکت کنید. علاوه بر این، هر کارآموز معمولا یک حامی دارد ، فرد حامی  همکار شما است که دوره آموزش خود را به پایان رسانده است و با مشاوره و به صورت عملی در کنار شماست.

در دوره دو ساله آوسبیلدونگ فروشندگی آلمان چه مهارت هایی را می آموزید؟

  • سال اول:

در سال اول آموزش به عنوان فروشنده، اصول کار را یاد خواهید گرفت.   چگونگی ایجاد رضایت در  مشتری اولین اصل مهم در فروشندگی به شما آموزش داده می شود. همچنین چگونگی کار با سیستم صندوق پول را یاد می‌گیرد و گستره کلی کالا های عرضه شده را می شناسید.

سفارش به موقع کالاهایی که موجودی آن تمام شده است و پرکردن قفسه های اجناس یکی ديگر از آموزش های این دوره است همچنین چگونگی برخورد حرفه ای با مشتری هنگامی که شکایت دارد یا کالایی را میخواهد مبادله کند را فرا می‌گیرید.

 

  • سال دوم

در سال دوم آوسبیلدونگ فروشندگی آلمان ، می توانید از بین چهار مهارت ها اختیاری یکی را انتخاب کنید. این مهارت ها شامل :

  1. مهارت اول «دریافت و ذخیره کالا»: همه چیز حول موجودی کالا و نظارت بر فروش و همچنین تحویل کالا می چرخد. تعداد کالا های فروخته  شده و  تعداد کالاهایی که باید دوباره سفارش داده شوند، بررسی کیفیت کالاهای تحویل  داده شده  و تلاش برای ذخیره هر چه بهتر کالاهای موجود از جمله وظایف کاری شما است.
  2. مهارت دوم «مشاوره و فروش»: که تمرکز بر مشتری را دارد. شما متخصص مشاوره های شخصی و حل تعارض ها هستید.
  3. مهارت سوم تمرکز بر «صندوق پول» : داشتن سرعت و برخورد حرفه ای با مشتریان اصل بسیارمهمی است.کمک به مشتریان جهت پرداخت هزینه کالاهای خود با آرامش کامل و سرعت بالا و امکان مبادله بی دغدغه کالای مشتری را پیش می‌گیرید.
  4. مهارت چهارم : در حوزه «بازاریابی» است.

همه این حوزه ها برای خود می توانند دنیای بزرگی باشند و افراد  علاقه مند و جاه طلب پس از اینتکه اقامت خود را نهایی می کنند به دنبال آموزش های بسیار پیشرفته می روند و به عنوان مثال برای شرکت های بزرگ به عنوان مشاور فروش استخدام می شوند.

مزایا دوره کارآموزی فروشندگی در آلمان چیست؟

  • یادگیری مهارت های فروش
  • دریافت حقوق ماهیانه

میزان حقوق دریافتی با توجه به ایالات و شرکت و فروشگاهی که در آن فعالیت میکنید متفاوت خواهد بود ؛اما بطور میانگین این حقوق از 750 تا 950 یورو متغییر است.

حقوق دریافتی آوسبیلدونگ فروشندگی در المان

  • حقوق دریافتی در دوران کاراموزی: سال اول ۷۵۰ یورو / سال دوم ۹۵۰ یورو
  • حقوق: سال اول ۹۹۰ یورو/ سال دوم ۱۰۴۵ یورو و سال سوم ۱۱۲۰یورو

میزان حقوق دریافتی با پایان دوره کارآموزی و شروع کار رسمی بطور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

کسانیکه دوره آوسبیلدونگ فروشندگی را گذرانده اند،آینده بهتر و با درآمد بیشتر در انتظار آنها است و اقامت آلمان را به راحتی بدست می آورند.

چنانچه متقاضی دریافت پذیرش دوره های آوسبیلدونگ در آلمان هستید باید ۶ ماه الی ۱ سال زودتر اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با تیم کارشناسان شرکت هراگشت تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای این ویزا عبارت است از:مدرک زبان آلمانی(در صورت نیاز کارفرما)،داشتن قرارداد کارآموزی و مدرک تحصیلی دیپلم است.

در هنگام کارآموزی به طور میانگین 800 الی 900 یورو حق الزحمه دریافت خواهید کرد و بعد از اتمام دوره و استخدام،حقوق بالای هزار یورو خواهد رفت.

پاسخ بله است.در صورتی که ویزای شما صادر شود و به آلمان رفته و دوره کارآموزی خود را به اتمام برسانید،در صورتی که موفق به پیدا کردن کار شوید اقامت موقت خود را تمدید می کنید.با تمدید این اقامت های موقت پس از چند سال اقامت دائم آلمان به شما تعلق خواهد گرفت.

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *